projekty

Domov > Projekty

projekty

Stavebná firma Stavrex sa zaoberá komplexnou stavebnou činnosťou ako sú rekonštrukcie bytov, rekonštrukcie kancelárií, obchodných priestorov, výstavbu rodinných domov. V rámci stavebných prác vykonávame búracie práce, murárske práce, kladenie podláh, omietky a stierky, maľby, prácu so sadrokartónom, obkladačské práce.

1

4 - izbový poschodový dom 01

Popis projektu

Výhody:

  • Praktický a elegantný dizajn
  • Úspora miesta
  • Pohodlie pre celú rodinu
  • Veľké presklené plochy pre maximálne presvetlenie
  • Priame napojenie na terasu a balkón
  • Vlastný šatník v rodičovskej spálni
  • Krásny výhľad na záhradu
PD03_01_Vstup1-1024x724

4 - izbový bungalov 02

Popis projektu

Praktický a funkčný:

Tento kompaktný dom je ideálny pre 4-člennú rodinu, ktorá hľadá praktické a funkčné bývanie. Dizajn domu umožňuje rýchly a pohodlný prístup do každej miestnosti.

ZahradaP-2-1024x576 (1)

4 - izbový poschodový dom s rovnou strechou 03

Popis projektu

Moderný klenot s dušou:

Hľadáte praktický a elegantný domov pre celú rodinu? Dom, ktorý je priestranný a komfortný, no zároveň šetrí miesto? Potom ste našli to pravé!

Predstavujeme vám moderný dom v tvare kocky, ktorý vás očarí svojou jedinečnou atmosférou. Dispozičné riešenie je premyslené do detailu a rozdelené na dve časti:

PD_16_Vstup_zmenseny-1024x724

4 - izbový bungalov 04

Popis projektu

Dispozícia domu ponúka komfortné rozdelenie na dennú a nočnú časť. Vstup do domu vedie do chodby, z ktorej sa po stranách vstupuje do troch izieb. Centrálna časť domu je vyhradená pre obývaciu a jedálenskú časť, ktoré sú prepojené do jedného priestranného celku. Kuchyňa je situovaná vedľa jedálenskej časti a disponuje praktickou komorou na uskladnenie potravín.